Autoritetet britanike vihen në kërkim të adoleshentit shqiptar

19:16 | 22/08/201919:160

Autoritetet britanike janë vënë në kërkim të një të adoleshenti shqiptar. Daniel Gjinaj, 16 vjeç, është parë për herë të fundit më 13 Gusht. Ai jeton në Bognor, ndërsa para se të largohej ka thënë se do të takonte disa miq.

Mësohet se shqiptari shpesh shoqërohej me bashkatdhetarë në Brighton dhe Hove, vende ku policia dyshon se mund të jetë Gjinaj. Autoritetet thonë se mundet që Danieli të ketë udhëtuar drejt Worthing, Lancing ose Croydon.

Ata kërkojnë ndihmën e çdokujt që mund të ketë dijeni për vendndodhjen e shqiptarit./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono