11:34 | 07/03/2018

Të ftuar në këtë episod të katërt të “Provokacija” ishin:
1. Astrit Patozi. Ish-nënkryetari i Partisë Demokratike foli rreth lëvizjes së tij për të ringritur dhe njëherë Partinë Demokratike. Ai u shpreh se është e nevojshme një reformë zgjedhore.
2. Maks Velo. Piktori foli rreth disa dosjeve të ish-Sigurimit të Shtetit, të cilat me kërkesën e tij janë hapur.
3. Rozi Kostani. Aktorja ishte e ftuar në “Provokacija” për të folur rreth deklaratës së saj, që do ishte e gatshme të luante skena të nxehta erotike nëse do t’i ofrohej një shumë e madhe parash.
4. Romela Begaj. Kampionia e botës në peshëngritje akuzohet se ka përdorur doping. Begaj shprehet se asnjëherë nuk ka përdorur substancat për të cilat akuzohet se ka marrë./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono