Artim Shaqiri, kërkues ndaj Partizanit

13:10 | 11/07/201913:100

Shanset për kualifikim janë 50 me 50, por Partizani duhej të kishte bërë më shumë në Europë. Ky është mendimi i Artim Shaqirit, ish-trajner i Kukësit në Superligë.

Nuk mbeti aq shumë i impresionuar.

Një ish-futbollist i nivelit të lartë si Artim Shaqiri, priti më shumë nga Partizani në duelin e parë evropian.

Ish-trajneri i Kukësit gjykon se në Champions duhet më shumë guxim.

Shaqiri: “Partizani pjesën e parë duket se po studionte kundërshtarin. Prisja një kundërsulm sepse është një kundërshtar i vështirë. Por në bisedë me disa miq të klubit thonë se kanë edhe disa mungesa. Në pjesën e dytë Partizani kërkoi edhe rastet por duhet thënë se në Champions duhet me shumë punë”. 

Gjithsesi, Shaqiri, sot trajner i Flamurtarit të Prishtinës në Kosovë, nuk e sheh pa shpresa kampionen e Shqipërisë./ABC News Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono