Arrestohet pornostarja që kishte lidhje të fshehtë me Trump

15:35 | 12/07/2018

Aktorja e filmave për të rritur Stormy Daniels, e cila u bë e njohur për lidhjen jashtëmartesore me Donald Trump, është arrestuar në Ohajo. Kjo është bërë e ditur nga avokati i saj, i cili flet për “motivacion politik”.

Ndalimi i Daniels është bërë, ndërsa po performonte në një lokal striptizmi. Policia shpjegoi se arrestimi i aktores është bërë nën akuzën se lejoi një klient ta prekte, duke shkelur ligjet e shtetit të Ohajos.

“Është absurde që policia të angazhojë agjentët e saj për operacione të këtij lloji”, u shpreh avokati Michael Avenatti, duke shtuar se do të luftojë kundër të gjitha akuzave false.

Ndërkohë, ekipi ligjor i presidentit amerikan pagoi 130 mijë dollarë për blerjen e heshtjes së aktores së filmave për të rritur./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono