Arnold Schwarzenegger sulmohet në Afrikën e Jugut (Video)

22:35 | 18/05/201922:350

Ylli hollivudian Arnold Schwarzenegger është sulmuar gjatë një aktiviteti sportiv në Afrikën e Jugut. 71-vjeçari, ish-Guvernator i Kalifornisë, ishte duke bashkëbiseduar me disa fansa të tij kur u sulmua prapa shpine nga një person.

Ai e goditi me shkelm në kurriz dhe më pas u rrëzua përtokë. Sulmuesi u ndalua menjëherë nga shoqëruesi i Arnold Schwarzenegger dhe më pas iu dorëzua policisë. 73-vjeçari nuk ka pësuar dëmtime, megjithatë shkaqet e këtij incidenti janë të paqarta.

Schwarzenegger publikoi vetë videon në Twitter dhe falenderoi fansat për mbështetjen e ofruar. /tvklan.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono