Ardi Veliu dhe Eduard Merkaj në Prokurorinë e Krimeve të Rënda

14:04 | 19/10/2018

Sot Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, është parë të hyjë Prokurorinë e Krimeve të Rënda. I pyetur nga gazetarët e pranishëm aty, për arsyet e vizitës së tij në këtë institucion, drejtori Ardi Veliu e quajti atë normale, duke u shprehur për prokurorët “Bëjmë takime. I kemi partnerë”.

Po sot në mëngjes, drejtori i policisë kriminale në policinë e shtetit. Eduard Merkaj ka qenë në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, ku sipas burimeve është takuar me prokurorët Vladimir Mara dhe Dritan Prençi. Një ditë më parë, ministri i Brendshëm paralajmëroi operacione të rëndësishme policore, në bashkëpunim edhe me partnerët e huaj./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono