Apple ka gati modelin e ri dhe më të lirë të iPhone

15:50 | 24/01/202015:500

Sipas një raporti të ri, Apple do të hedhë në treg në muajin Mars një model të ri, më të vogël dhe më të lirë të iPhone sepse do të kushtojë vetëm 520  dollarë.

Zërat rreth një modeli më të ri nga Apple kanë qarkulluar prej disa muajsh dhe hedhja në treg e këtij modeli të ri është për klientët, që nuk mund të përballojnë dot shifrat e larta për të patur iPhonin e fundit.

Modeli i ri do të ketë ekranin e një iPhone 11 prej 4.7 inç dhe pamjen e një iPhone 8. Ky konsideroset si një iPhone 9 dhe është telefoni i parë i lirë i Apple, që nga iPhone SE në vitin 2016./abcnews.al

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono