Anagnosti: Teatri është emocion i veçantë, ndaj nuk i rezistova rolit

19:39 | 12/10/2018

Roza Anagnosti në një interviste për ABC News rrëfen detaje rreth shfaqjes “Oskari dhe tezja Rozë”  që vjen këtë fundjave në skenen e teatrit Kujtim Spahivogli me regji të Kiço Londos. Nga ana tjetër ajo tregon emocionet që merr në skenë kur bashkëpunon me artistë të rinj, të cileve u jep edhe këshilla për artin. /abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono