Alibeaj për arrestimet e tre oficerëve për trafikimin e 2.5 tonë kanabis

21:11 | 06/12/2017

Partia Demokratike ka reaguar pas arrestimit të tre efektivëve të policisë te dyshuar si të përfshirë në trafikimin e 2.5 tonëve kanabis drejt Italisë. Deputeti Enkelejd Alibeaj tha se ky rast gjithashtu dëshmon implikimin e policisë në trafikun e drogës, të cilën sipas selise blu, kryeministri nuk e lufton dot.Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono