Alfred Peza në ABC News për Sajmir Tahirin dhe Fatmir Xhafaj

22:29 | 15/05/2018

Gazetari Alfred Peza ka folur në studion e ABC News për dy çështjet më të nxehta të aktualitetit në vend, si masa e arrestit për ish-ministrin e Brendshëm Sajmir Tahiri dhe për denoncimet dhe protestën e Partisë Demokratike në lidhje me ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj. /abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono