Alfio dhe Fatma na tregojnë planet e dasmës

17:44 | 02/02/2019

Pjesa e parë e emisionit “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës u fokoksua në marrëdhëniet me ushqimin gjatë përurimit të një lokali të ri në kryeqytet. Kështu Alfio, Indriti, Jul Deda, Fatma Methasani, Cubi dhe të tjerë rrëfyen marrëdhënien me ushqimin dhe gatimin e tyre të preferuar.

Por ajo që na ra në sy gjatë bisedave për ushqimin ishte Alfio dhe Fatma që na treguan planet e dasmës.

Ndërsa Fatma thotë se është me pikëpyetje, nëse Alfoi do jetë burri i saj i jetës, ky i fundit shprehet se dasma do të bëhet në 2020-ën.

Fatma: Ti më pyet njëherë a do të bëhet, çdo gjë është me pikëpyetje.

Alfio: Në 2020 mbase të shohim. /abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono