Alessio Aliaj: “U bëra baba me fëmijën e dytë”

18:21 | 22/12/2018

Gazetarja e “Thumb” këtë herë ka intervistuar modelin shqiptar Alessio Aliaj dhe bashkëshorten e tij. I pyetur për ndjesinë e babait për të dytën herë ai shprehet: “Tani e ndjeva veten tamam baba, është kënaqësi e vërtetë”.

Ai ka folur edhe për fillimet e para të njohjes me bashkëshorten e tij, ndërkohë që vlerëson qetësinë e saj.

“Jam njohur në një klub me Katin dhe prej katër vjetësh jemi sëbashku. Është person i qetë. ”

Ai thotë se puthjen e parë ia ka rrëmbyer në një festival.

Nga ana e saj Kati shprehet se nuk është natyrë xheloze edhe pse puna  e Alessios ka të bëjë me qëndrimin gjatë kohës jashtë.

Ata kanë folur edhe për marrëdhëniet me prindërit e njëri-tjetrit dhe mirëkuptimin me ta. /abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono