Albana Vokshi përplaset fizikisht me efektivin (Video)

23:27 | 11/05/201923:270

Ish-deputetja e PD-së Albana Vokshi është përplasur fizikisht me një efektiv. Momenti ka ndodhur tek Drejtoria e Policisë së Tiranës, ku Vokshi shikohet të shtyhet me efektivin. Ajo ka ndërhyrë për penguar policinë e cila po bënte ndalimin e disa prej protestuesve. Kjo është herë e dytë që sonte ish-deputetja përplaset e policinë, pasi më parë ajo u përplas me efektivët kur bënë ndalimin e Sait Dollapit para Kuvendit./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono