Akuzat ndaj Xhafajt, Bledi Çuçi në ABC News

23:10 | 16/05/201823:100

Deputeti i Partisë Socialiste Bledi Çuçi i ftuar në studion e Mbrëmje në ABC News ka folur në lidhje me akuzat ndaj ministrit të brendshëm Fatmir Xhafaj dhe vëllait të tij. Duke e konsideruar një përgjim të falsifikuar, Çuçi tha se ky bëhet edhe më i rëndë kur i serviret kancelarive të Europës nga opozita. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono