Akuzat e Osmanit: Tiranën e keni vjedhur, do ua them në sy të gjitha!

22:31 | 23/10/201922:310

Mbrojtësi i Tiranës, Tefik Osmani, ka shfrytëzuar Instagramin e tij zyrtar për të ngritur disa akuza kundrejt gazetarëve dhe ish-trajnerëve të Tiranës. Lojtari bardheblu nuk është përmbajtur fare, duke shkruar:

“Unë si fillim, i kërkoj falje çdo tifozi që e ndjen Tiranën me shpirt, për këto rezultate. Meqë kërkoni ta dini ku jam unë: “Unë jam duke iu ndjekur juve çdo javë se çfarë do të shkruani dhe çfarë do të thoni. Po ju, ku jeni? Keni vite që po e shkatërroni këtë klub, arritët deri aty sa e rrëzuar edhe nga Kategoria.

Si ju gazetarë që bëni menaxherin që çdo lojtar që ka ardhur në klub, iu keni marrë 1 ose 2 rroga. Si ju ish-trajnerë, që keni qenë hajdutë me xhinse, saqë keni marrë nga klubi edhe pianot, që i keni çuar në shtëpi. Por mos u mërzisni, do të jetë shumë e shpejtë dita kur do ua them në sy të gjitha.”

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono