Aktorja shqiptare e djeg me shoqet festën e beqarisë

22:00 | 07/07/201922:000

Aktorja bukuroshe shqiptare Fiona Gllavica do i japë fund beqarisë në 12 Korrik. Fiona do të martohet me të fejuarin e saj Arbnor Pacolli.

Sot aktorja ka festuar “festën e beqarisë” dhe është mbledhur me mikeshat e saj. Fiona dukej shumë elegante e veshur me një fustan të bardhë dhe me vello.

Aktorja dhe i fejuari i saj kanë filluar përgatitjet për dasmë dhe kanë ndarë ftesat te njerëzit e tyre më të afërm.

Aktorja u fejua me Arbnorin në Gusht të vitit 2017. Ajo mbahet mend pasi është komentuar në media prej rolit në serialin “Ç’ka ka shpija”./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono