Aktorja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

23:00 | 02/08/201923:000

Aktorja e famshme shqiptare, Eliza Dushku, është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilin e ka pagëzuar me emrin Philip.

Lajmin e gëzueshëm e ka treguar vetë aktorja nëpërmjet një postimi në profilin e saj në “Instagram”. Eliza ka publikuar një foto ku shfaqet bashkëshorti i saj, Peter Palandijan, teksa mban në duar të voglin.

“A mund ta ndjesh dashurinë Philip ‘Bourne’. Faleminderit për gjithë dashurinë”, ka shkruar Dushku bashkëngjitur me foton e ëmbël.

E teksa kjo pamje ka marrë mijëra komente dhe qindra komente, në sy bie ai i bashkëshortit. Ky i fundit e falënderon aktoren për sjelljen nӕ jetë të djalit të tyre.

“Nënë dhe grua perëndeshë dhe gjithmonë shoqja ime e ngushtë, faleminderit dashuria ime për djalin tonë të bukur”, shkruan ai.

Ndërkohë fëmija i parë i dyshes ka ardhur në jetë thuajse gjashtë muaj pas martesës së tyre të fshehtë.

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono