Aksidentoi për vdekje 64-vjeçarin dhe u largua, kapet adoleshenti

18:15 | 20/10/201918:150

Një aksident i rëndë ndodhi këtë të dielë në rrugën rurale “Tre urat” në Çermë të Lushnjes. Si pasojë e përplasjes nga një makinë mbeti i vdekur Fatmir Muça, 64-vjeç. Viktima ishte me biçikletë kur u godit nga një mjet tip “Benz”.

Shoferi i makinës pasi aksidenti 64-vjeçarin u largua nga vendi ngjarjes. Policia njoftoi pasdite se u bë i mundur identifikimi dhe kapja e tij.

Bëhet fjalë për një 17-vjeçar me iniciale J.G. Ka qenë adoleshenti i cili aksidenti për vdekje 64-vjeçarin dhe më pas u largua nga vendngjarja. Policia thotë se ai është shoqëruar në komisariat për veprime të tjera procedurale./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono