Aksidentoi me vdekje të moshuarin, arrestohet 27 vjeçari

16:14 | 16/04/2018

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbremjen e së dielës në Kamëz, ku sipas policisë ka humbur jetën një person i moshuar.

Ngjarja ndodhi në rrugën “Tokio” dhe i moshuari ishte duke kaluar nga njëra anë e rrugës në tjetrën. Uniformat blu arrestuan drejtuesin automjetit tip Renault, i cili u mor në pyetje në komisariatin nr.5. Uniformat blu ende nuk kanë bërë të mundur indentifikimin e të moshuarit, që humbi jetën në Kamëz, por dyshohet se mund të jetë rreth 70 vjeç. /abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono