Aksidentohet për vdekje këmbësori në Velipojë

19:44 | 21/03/201919:440

Një këmbësor ka humbur jetën në një aksident rrugor në Velipojë. Policia me anë të një njoftimi për mediat beri me dije se 40-vjeçari Bujar Bujaj, është përplasur nga një mjet tip “Benz”.

Për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Ndërsa drejtuesi i mjetit është shoqëruar në komisariatin e Shkodrës deri në sqarimin e rrethanave të aksidentit./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono