Aksidentohet për vdekje drejtuesi i një biçiklete në Elbasan

10:16 | 25/03/2019

Një aksident me vdekje ndodhi mëngjesin e sotëm në lagjen “Shënkoll” të qytetit të Elbasanit. Një 63-vjeçar duke drejtuar mjetin kamionçinë tip “Benz” me targë AA 223 BB, ka përplasur 50-vjeçarin, Gëzim Keci, i cili po lëvizte me biçikletë.

Ai u dërgua në Spitalin e Elbasanit për ndihmën mjekësore, por disa orë me vonë ndërroi jetë në spital. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Elbasan, për veprimet e mëtejshme. Shkak i aksidentit dyshohet pakujdesia e treguar nga të dy drejtuesit e mjeteve./abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono