Aksidentohet këmbësori në Rrogozhinë

18:41 | 13/11/201818:410

Një këmbësor mbeti i plagosur rëndë në një aksident rrugor në aksin Rrogozhinë-Kavajë. Aksidenti ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Lekaj.

Mësohet se një mjet ka goditur këmbësorin dhe më pas është larguar me shpejtësi nga vendngjarja. I plagosuri është dërguar ne spitalin e Kavajës dhe është në gjendje kritike për jetën.

Ai është rreth 35 vjeç dhe në momentin e aksidentit ka qenë duke kaluar trafikndarësen nga njëra anë e rrugës në tjetrën./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono