EMRI/ Aksidenti i rëndë, humb jetën 55-vjeçari me motor (Video)

08:15 | 31/10/201908:150

Një ngjarje e rëndë ndodhi në aksin rrugor Lezhë-Shënkoll mëngjesin e kësaj të enjteje. Një makinë përplasi një motor dhe për pasojë mbeti i vdekur drejtuesi i këtij të fundit.  Abcnews.al mëson se viktima quhet Tom Deda dhe është 55-vjeç. Ai banonte në Grykë Lumi të Lezhës.

Ndërkohë drejtuesi i mjetit, një 32-vjeçar është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor po vazhdon punën për sqarimin e plotë të kësaj ngjarje me pasoja tragjike.

Ndërkohë Abcnews.al ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, ku duken mbetjet e shumta të motorit nëpër rrugë, të shkaktuara nga përplasja.

Gjithashtu mësohet se autovetura “Hyundai” po vinte në drejtim të Lezhës dhe e ka përplasur motoçikletën në momentin që po kalonte nga njëri krah i rrugës në tjetrin.

/abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono