Aksidenti i merr jetën të riut në Kavajë

20:34 | 12/02/201920:340

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të qytetit të Kavajës këtë të martë. Mësohet se një mjet përplasi 35-vjeçarin S. B.

Për pasojë, i riu gjeti vdekjen e menjëhershme.  Sipas informacioneve paraprake nga policia, pasi ka shkaktuar aksidentin, autori ende i paidentifikuar u largua nga vendi i ngjarjes.

Shërbimet e policisë po punojnë për identifikimin e mjetit si dhe drejtuesit të tij./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono