Aksident në Vlorë, makina përplas burrin me fëmijën në biçikletë

14:42 | 18/05/201814:420

Një aksident i rëndë ka ndodhur në segmentin e “Transballkanikes” në qytetin e Vlorës. Një automjet tip Benz ka përplasur një burrë dhe një fëmijë, të cilët kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar në spital. Policia ka kryer shoqërimin e drejtuesit të mjetet dhe po zbardh  ngjarjen./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono