Aksident në Tiranë, plagoset drejtuesi i motorit

21:30 | 15/06/201921:300

Një aksident ka ndodhur në rrugën “Ali Demi”, Tiranë, ku  mjeti me drejtuese shtetasen me inicialet D.,T , është përplasur me një motor. Për pasojë ka mbetur i lënduar drejtuesi i motorit shtetasi me inicialet A.,T , i cili u dërgua në SQU nën kujdesin mjekësor. Drejtuesja e mjetit ndodhet aktualisht e shoqëruar në komisariat.  Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor ku vijon punën për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të aksidentit./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono