Aksident në Lezhë, betonierja përplas një benz, drejtuesi në spital

15:52 | 16/09/201915:520

Një aksident i rënde ka ndodhur në hyrje të qytetit të Lezhës. Një betoniere ka përplasur njeh makinë tip benz, e cila më pas është goditur nga një furgon mallrash. Drejtuesi i mjetit është dërguar në spital në gjendje të rënde pas plagëve të marra. Siç duket edhe nga pamjet, përplasja e mjetit ka qenë e fortë sa që makina tip benz është shkatërruar plotësisht. Ekspertët po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. /ABC News Albania 24/7

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono