Aksident në kryeqytet, plagosen 4 persona

20:37 | 27/07/201920:370

Një aksident me makinë ka ndodhur në kryeqytet mbrëmjen e kësaj të shtune. Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një shtyllë. PËr pasojë drejtuesi i mjetit dhe 3 pasagjerë kanë mbetur të plagosur.

Ata janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore. Ngjarja ndodhi në rrugën e Elbasanit. Policia ka nisur hetimet për të zbuluar shkaqet e plota të aksidentit./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono