VIDEO/ Aksident në Himarë, makina përplas motorin, dy të plagosur

21:15 | 25/01/202021:150

Një aksident është shënuar mbrëmjen e kësaj të shtune në zonën e Potamit në Himarë. Gazetari i Abc News Elton Nika raporton se një makinë ka përplasur motorin ku udhëtonin dy persona.

Në këtë aksident kanë mbetur të plagosur dy persona, ku në gjendje më të rëndë është drejtuesi i motorit. I plagosuri nuk është mbajtur në Himarë, por u dërgua me urgjencë në spitalin e Vlorës. Sakaq, policia ka ndaluar drejtuesin e automjetit, ndërsa po punohet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. /abcnews.al

Pamje nga spitali i Vlores


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono