Aksident i rëndë në Vlorë

18:19 | 06/12/201818:190

Një 63-vjeçar ka humbur jetën në një aksident në aksin Vlorë-Orikum, pranë vendit të quajtur “Qafa e Luarit”.

Sipas njoftimit të Policisë së Vlorës një automjet tip “Fiat” ka përplasur një motor.

Për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme drejtuesi i motorit Arsen Çela. Policia ka shoqëruar në komisariat shoferin e makinës, një 43-vjeçar, me banim në fshatin Dukat./abcnews.al

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono