Aksident i rëndë në Fushë-Krujë

10:33 | 22/11/201810:330

Një këmbësore që mbeti e plagosur në një aksident në Fushë-Krujë ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në afërsi të urës së Fushë-Krujës.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në komisariat. Ndërkohë që kanë nisur hetimet për të zbardhur shkakun e aksidentit./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono