Aksident i rëndë në Durrës (Foto)

19:40 | 12/01/2019

Një ngjarje e rëndë ndodhi pasditen e kësaj të shtune në Durrës. Si pasojë e një aksidenti rrugor dy persona humbën jetën.

Mësohet se dy viktimat, një burrë e një grua, ishin këmbësorë. Ata u përplasën nga një makinë tip “BMW” me targë AA 835 BD që drejtohej nga një 22-vjeçar identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur. Ai është shoqëruar në komisariat.

Ngjarja ndodhi në lagjen nr. 17/1 të qytetit bregdetar. Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes, por policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka filluar hetimet./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono