Aksident i rëndë, makina merr para këmbësoren

18:19 | 28/12/201818:190

Një këmbësore ka humbur jetën pasi është përplasur nga një mjet. Aksidenti ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Fushë Krujë-Milot.

Mësohet se 65-vjeçarja ishte duke kaluar rrugën kur është aksidentuar për vdekje nga një makinë që vinte me shpejtësi tej normave të lejuara.

Shoferi është larguar nga vendngjarje bashkë me mjetin dhe policia është vënë në kërkim të tij. Policia ka identifikuar viktimën me banim në Sanxhak./abcnews.al

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono