Aksident i frikshëm me katër të plagosur në Paskuqan

15:41 | 12/09/2019

Dy automjete u përplasën me njëra-tjetrën në Paskuqan, me pasojë lëndimin e 4 personave. Siç duket edhe nga fotot e siguruara nga ABC Neës, makinat u shkatërruan pothuajse plotësisht.

Një nga të lënduarit mbeti një orë i bllokuar në automjetin tip Mecedez-Benz. Është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve dhe e banorëve të zonës, për të nxjerrë trupin e plagosur nga makina.

Ekspertët e policisë rrugore dyshojnë se shkak për aksidentin u bë shpejtësia tej normave e lëvizjes dhe manovrimi i gabuar i njërit prej shoferëve, i cili tentoi të shmangte një person, që po nga njëra anë e rrugës në tjetrën./ABC News Albania 24/7


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono