Agron Gjekmarkaj: Sandër Lleshajn e kam pasur mik, më ka zhgënjyer

22:13 | 19/04/201922:130

Pedagogu Agron Gjekmarkaj është shprehur se ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është shndërruar nga gjeneral në një rilindas. Kjo gjë e ka shqetësuar publicistin, pasi ai më parë e ka pasur mik.

“Së pari nuk e kam dërrmuar aq shumë sepse nuk jam marrë në  mënyrë eksplicite me të. Unë nuk kam ndryshuar mendim nëse është i ndershëm apo i pandershëm. Nëse është i lidhur apo jo me kriminelët, apo me drogën. Unë e kam pasur mik dhe ajo çka unë kam besuar dhe besoj ende. Dhe nuk e di nëse e kam më mik sepse nuk e kam kontaktuar, por e kam patur mik dhe këtë e di me siguri. E kam menduar një njeri të ndershëm dhe korrekt dhe mendoj se është ende në këtë pikëpamje. Por ai tani në çdo moment do t’i shprehë mirënjohje Edi Ramës. Unë  e kam menduar si gjeneral më të tërhequr, por tani ai është gjithnjë e më shumë politik. Është më i përfshirë tek PS. Nga gjeneral ai është shndërruar në rilindas. Unë e vuaj këtë pjesë, sepse unë kam menduar se ai do të mbetej një gjeneral i Ministrisë së Brendshme”./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono