Agron Duka në ABC News për aksionin opozitar

22:12 | 09/04/2018

Kryetari i Partisë Agraro Ambientaliste ishte i ftuar në Mbremje në ABC News. Ai foli rreth aksionit opozitar dhe mosbindjes civile.
Sipas Dukës, duhet të kishte pasur konsultime më të mira me grupet e interesit lidhur me tarifën në Rrugën e Kombit.
Ai shtoi se kjo ishte qartësisht mungesë e një strategjie nga ana e qeverisë./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono