A do të martohet Gjiko me Elitën në shtator?

19:34 | 17/08/2018

Gazetarja e Edicionit Veror është vendosur këtë të premtë në Llaman, aty ku mbahen festat më të zjarrta, me shkumë dhe me artistët e momentit, dhe ku sot pritet të këndojë Gjiko. Ai rrëfen shkurt e shqip për gjendjen shëndetësore, por përgjigjet edhe për dasmën me Elitën. A do të jetë ajo në shtator?

Gazetarja: Si ke qenë me shëndet, sepse ke qenë sëmurë dhe ke anuluar koncert para dy ditëve?

Gjiko: Mirë jam ka qenë vetëm lodhje e stërngarkimit.

Gazetarja: Nuk kishe ftohje e temperaturë?

Gjiko: Jo, jo vetëm lodhje, kështu që shëndeti është prioritar.

Gazetarja: Në shtator do martohesh?

Gjiko: Jo.

Gazetarja: Kur se kështu e kanë nxjerrë mediat?

Gjiko: Jo, pa lidhje e kanë nxjerrë. /abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono