97 kg kanabis nga Shkodra drejt Malit të Zi, kapet 21-vjeçari

12:30 | 10/07/201912:300

Një 21-vjeçar i shpallur në kërkim u arrestua nga policia malazeze në bashkëpunim me atë të Shkodrës, ndërkohë që ai pak kohë më parë kishte tentuar të kalonte përmes liqenit në Malin e Zi  97 kg kanabis sativa.

Droga është kapur nga policia Malazeze në bregun e Liqenit të Shkodrës në afërsi të PKK Hani i Hotit, e ndërsa 21-vjeçari ishte shpallur në kërkim.

Mbi të rëndon akuza për veprën penale “Arrest në burg”, i dyshuar për veprat penale “Trafikimi i narkotikëve” kryer në bashkëpunim dhe “Dhuna në familje./ABC News Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono