5-vjeçari aksidenton për vdekje gjyshen me makinë

15:28 | 27/12/201715:280

Një pakujdesi  i ka marrë jetën një gruaje në qytetin e Beratit. Mësohet se djali i mitur 5-vjeçar ka aksidentuar me makinë gjyshen e tij. Sipas informacioneve paraprake mjeti ishte i parkuar në oborrin e shtëpisë.

Fëmija ka hyrë brenda në makinë dhe ka hequr frenat e dorës së automjetit. Kjo gjë ka shkaktuar lëvizjen nga vendi të mjetit duke përplasur gjyshen e fëmijës 5-vjeçar./tvklan.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono