41-vjeçari sulmon të dashurën pasi letrat tarot zbulojnë të vërtetën

22:46 | 20/10/201922:460

Dyshonte se i dashuri e tradhtonte. Gjithçka u zbulua nga letrat tarot, por përfundimi nuk ishte i mirë. Jenna Clemence është shprehur për mediat britanike se partneri i saj, Ben Johnson, 41 vjeç, kishte marrëdhënie me një femër tjetër dhe letrat tarot vërtetuan më të keqen.

Çifti kishte disa kohë sëbashku. Jenna ka treguar se i dashuri sillej çuditshëm darkave pasi merrte mesazhe në telefon. Kjo i shtoi dyshimet, ndërsa letrat tarot zbuluan të vërtetën.

“Isha e shkatërruar, ai kishte dy femra në jetën e tij”, tha ajo.

Jenna mendonte se ai ishte njeriu i duhur, por motra e Benit i kishte treguar të vërtetën. Ai kishte një të dashur tjetër prej një kohe të gjatë.

Kur shkoi në banesën e Johnson-it që të merrte X Box-in e djalit të saj, ai e sulmoi Jenna-n dhe i theu kyçin e këmbës. Ndërkohë mjekët konfirmuan se pas sulmit ajo kishte pësuar një frakturë.

“Letrat nuk gënjejnë kurrë. Para letrave pyeta “ka Beni femër tjetër”? Ktheva letrën e parë. Ishte një mbretëreshë. Ktheva dhe të dytën. Ishte një tjetër mbretëreshë. Isha e shkatërruar”, tha ajo./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono