274 milion për revolucionin, Marash Kumbulla pjesë e projektit të gjigantit anglez

22:56 | 14/02/202022:560

Marash Kumbulla është e sigurt që në verë do të ndryshojë ekip. Qendërmbrojtësi po vëzhgohet nga shumë klube të mëdha europiane dhe mes tyre është edhe Manchester United.

 

Si do ndryshojë United në verë | Foto: The Sun

Gjiganti anglez në verë do tentojë të bëjë disa afrime dhe për mbrojtjen emri i Kumbullës shikohet si ideali. “The Sun” ka publikuar një artikull dhe pasqyron se si mendohet të ndryshojë United pas shpenzimit 274 milion sterlinave. 25 prej tyre shkojnë në arkat e Hellas Verona për Kumbullën.

Jadon Sancho i Borussia Dortmund është ëndrra më e madhe, ndërkohë që Solskjaer kërkon në ekipin e tij edhe Jack Grealish James Maddisson. Një ndryshim total në mesfushë për United, që vitet e fundit po kalon një krizë në aspektin e rezultateve. / abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono