Bruna Çifligu intervistë me Agron Alibalin

18:34 | 21/11/2017

I ftuar në studion e ABC News Agron Alibali. Fitues në Panairin e Librit në kategorinë Letërsia Studimore Origjinale me veprën “Faik Konica dritëhijet e një diplomati”. Diskutim mbi kontributin e veprës në sagën e bibliotekës së humbur të Konicës./abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore.


Kontakt

Telefono